Pure Future Trakuose

Šį šeštadienį, 01-08-2009 Trakų pilyje koncertuos Pure Future - legendinis didžėjų duetas

Prieš apsilankant koncerte, kavinė baras "Markizas" kviečia pasistiprinti ir paragauti įvairių gėrimų patrauklioje aplinkoje ant ežero kranto su Trakų Pilies vaizdu.

Didžiausias šokių muzikos festivalis Lietuvoje - Pure Future. Vienintelis pasaulyje šokių muzikos renginys vykstantis unikalioje erdvėje - ežero saloje, Lietuvos karalių rezidencijos pilyje, Trakuose. Tai penktasis jubiliejinis festivalis kuriame apsilankė daugiau kaip 50.000 žmonių. Pagrindiniai šių metų festivalio svečiai - numeris vienas duetas pasaulyje - DJ Sasha ir John Digweed. Tai pirmasis jų pasirodymas Europoje.

Pasaulio klubų scenose lyderiaujantys ir tūkstančius gerbėjų į savo pasirodymus sutraukiantis britų didžėjų Sasha & John Digweed duetas atvyksta į Lietuvą. Ilgus metus Lietuvos klubų vadybininkų medžiotas pripažintų didžėjų duetas rugpjūčio 1-osios vakarą surengs vienintelį pasirodymą Europoje pačioje Trakų pilyje, kur vyks jau penktasis jubiliejinis muzikos, meno bei šiuolaikinių technologijų festivalis „Pure Future".

Lithuanian English Estonian French German Italian Latvian Portuguese Russian Spanish

Rask mus Facebook'e